Kontakt

Kontakt z nami:
Pon.-Pt.
od 9:00 do 17:00
Weekendy - tylko SMS

telefon: 0-507-302-609

e-mail:
biuro@it-gemini.pl

Znajdź nas na facebookuO firmie

Firma IT-Gemini jest krajowym dostawcą usług internetowych. Nasza oferta to szybki i stały dostęp do Internetu przez 24 godziny na dobę, bez żadnych limitów.

Celem naszej firmy jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Stałe dążenie do powiększania wachlarza dostępnych rozwiązań i pakietu usług związanych z ich dystrybucją sprawia, iż stajemy się Państwa partnerem potrafiącym coraz lepiej sprostać wymaganiom efektywnej dystrybucji produktów, technologii, informacji i usług.

Czy może być jeszcze szybciej?

Firma Gemini wprowadza nową technologię, ponieważ od roku 2010 w naszej okolicy pojawia się sieć światłowodowa, czyli najskuteczniejszy jak dotąd nośnik Internetu. Pozwala to na osiągnięcie jeszcze większych i stabilniejszych prędkości. Z całą pewnością i bez żadnych problemów technicznych w Gminie Pisz będzie można posiadać Internet o prędkości 1000Mb, a dodatkowo będzie on w niższej cenie niż u pozostałych dostawców.

Zdjęcie

Rewolucyjny internet w Piszu 1000Mb na sekundę - Gemini przejmuję kontrolę

Podczas gdy u nas trwa spór o to czy lepiej wziąć internet przykładowo 20Mb za 50 zł, a może internet z sieci komercyjnej do 30 Mb/s z limitami za 100 zł? W Gemini mamy już pakiety 900 Mb/s. Wiele razy szybszy niż u pozostałych operatorów.

Jeśli Tobie ściągnięcie filmu zajmuje dzień czy dwa, to u nas trwa to krócej niż pare minut. To oszałamiająca prędkość, które dziś my jesteśmy w stanie oferować.